Młodszy specjalista logistyki ds. wysyłek

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – praca na pełny etat,
  • Nowoczesne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu,
  • Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,
  • Pakiet świadczeń, w tym prywatna opieka medyczna i Multisport,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole,

Odpowiedzialność :

  • Zarządzanie i nadzór nad procesem wysyłek do klientów:- przetwarzanie zamówień w systemie ERP- generowanie dokumentów WZ i list załadunkowych

    – zlecanie usług transportowych wyznaczonym przewoźnikom

    – planowanie terminów wysyłek i dostaw do klientów

    – pozyskiwanie najkorzystniejszych ofert transportowych

  • Nadzór i raportowanie o statusie przesyłek
  • Ścisła współpraca z działami handlowymi w poszczególnych krajach związanych z realizacją wysyłek
  • Efektywna komunikacja z magazynem zewnętrznym w zakresie operacyjnym
  • Kontakt z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych, zapewnienie dostępności/zgodności wymaganych dokumentów
  • Obsługa procesu reklamacji (uszkodzenia transportowe, przekroczenia terminów dostaw, pomyłki magazynowe)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: logistyk, handel międzynarodowy, transport)
  • Znajomość Excela na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość na nowe zadania i wyzwania
  • Chęć pogłębiania i aktualizacji wiedzy w zakresie odpraw celnych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych, logistycznych
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Swoje oferty w języku angielskim i polskim prosimy przesyłać na adres: praca@macopharma.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli ”Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.